SkyRes Mieszkania to część niesłychanie ekskluzywnej inwestycji pod nazwą kompleks biurowo-mieszkaniowy SkyRes.

Wrz 27

SkyRes Mieszkania to część niesłychanie ekskluzywnej inwestycji pod nazwą kompleks biurowo-mieszkaniowy SkyRes.

Przepiękna lokalizacja w zasadzie w samym sercu Rzeszowa jest wprost doskonała dla osób ceniących sobie wielkomiejskie życie.

Innowacyjny wygląd budynków, doskonały standard wykończeń, garaże podziemne

sprostają wymaganiom nawet naprawdę wymagających klientów. Wśród nieco ponad 300 lokali mieszkalnych znajdujących się na 19 piętrach są zarówno małe mieszkanka dwupokojowe, jak również wspaniałe apartamenty położone na najwyższych piętrach, z niesamowitym widokiem na centrum.

Kompleks SkyRes znajduje się między ul. Lubelską, i ulicą Warszawską, w samym centrum Rzeszowa. Z tego miejsca w każde miejsce można dotrzeć pieszo – do najbardziej znanej galerii w mieście, teatrów, kompleksów o sportowym charakterze, klubów, lokali gastronomicznych. Zaledwie kilka minut zajmie dojechanie do autostrady A4, a niewiele więcej do Portu Lotniczego Rzeszów – Jasionka.

Mieszkania SkyRes to też świetna inwestycja. Budowane są bowiem tuż przy budynku biurowym SkyRes Warszawska, pierwszym takim wielkopowierzchniowym budynku klasy A na terenie Rzeszowa. Swoje siedziby posiadają w tym miejscu innowacyjne firmy a także międzynarodowe korporacje choćby PwC, Deloitte. Planowany jest już następny biurowiec SkyRes Lubelska (mniej więcej. 17 tyś m2 ).

Kompleks SkyRes oferuje luksusowy adres oraz ostatnia opcję kupna mieszkanka w tak wartościowej lokalizacji.